Událost: ICE COOL THERAPY v sobotu na pražské náplavce

Rád by ses potkal v ledovém bazénku s týmem Code of Life?

COOL Highjump TOUR 2020 ve spolupráci s Code of Life čeká poslední zastávka před samotným grandfinálem, které proběhne v sobotu 22.8. na smíchovské náplavce v Praze. Aktuálně máme za sebou zastávky v Havířově, Ústí nad Labem a Českých Budějovicích, kde jsme naší ICE COOL THERAPY provedli bezmála 200 dobrovolníků (někteří šli i 2x).

Zdroj: https://www.facebook.com/coolifecz/

V nákladní korbě našeho pickupu jsme vytvořili ledový bazének a spotřebovali jsme už přes 600 kg ledu. Návštěvníci koupališť jsou opravdu v „šoku“ a je zajímavé pozorovat jejich mísící se pocity, jestli do toho jít a zkusit něco nového nebo ne.

Jak probíhá chladová terapie?

Aktivace v naší zóně probíhá odpovědně a klidně, přece jenom jde na prvním místě o bezpečnost, a kromě lepší imunity chceme našim návštěvníkům dopřát i speciální zážitek. U našeho stánku čeká na zájemce o ICE COOL THERAPY v prvním kroku „formulář k souhlasu“, poté z jednotlivců vytvoříme skupinku, kterou si přebírá instruktor dechu. Ten účastníky provede aktivační dýchací technikou, předá jim rady a tipy, případně zodpoví jejich dotazy. Poté už přichází na řadu samotný vstup do ledové korby, buď po dvojicích nebo trojicích pod dohledem dalšího instruktora. Váš čas v ledu je vaším individuálním zážitkem, proto doporučujeme se primárně soustředit na sebe, svůj dech a své pocity (ať už na 10 vteřin nebo na 2 minuty, stojí to za to).

Chladová terapie v praxi
Chladová terapie na korbě auta

Uvidíme se na pražské náplavce?

Úplné finále vypukne 22.8.2020 od 15:00 na Smíchovské náplavce v Praze. ZDE najdeš celou událost na Facebooku.

Můžeš se těšit na zábavu, DJ, exhibiční skoky do vody z vážně velké výšky, ceny od sponzorů a naši ICE COOL THERAPY v korbě nové Mitsubishi L200. Ať už jsi biohacker nebo ne, zdravíme tě za celý tým Code of Life a vidíme se na příští zastávce.

Naši partneři a sponzoři

Podobné Příspěvky

Další příspěvek