Biohacking pro firmy

Víte, že zaměstnanec, který funguje pod neustálým stresem, dělá mnohem více chyb a nedosahuje ani průměrného výkonu? Stres snižuje i rozhodovací schopnosti manažerů.

Studie dokládají, že zaměstnanec, který umí pracovat sám se sebou je až o 700 % produktivnější a až o 500 % kreativnější!

V Code of Life zkoumáme, jak funguje lidské tělo a jakým způsobem ovlivňuje naše myšlení. Přinášíme praktická cvičení a postupy, kterými si zajišťujeme pozitivní mentální stav, spousty energie a menší míru stresu nehledě na vnější okolnosti, věk, předchozí zkušenosti nebo pracovní zátěž.

Máme řešení: Stress management & Energy management

  • Více mentální energie pro každodenní rozhodování
  • Zvýšení zdraví i spokojenosti zaměstnanců
  • Větší produktivita zaměstnanců v práci
  • Zvednutí nálady a atmosféry v týmu
  • Dostatek energie pro práci i rodinu
 • Prevenci syndromu vyhoření
 • Výrazně klidnější a kvalitnější spánek
 • Dobře fungující trávení

Náš cíl: Mentálně výkonný zaměstnanec – šťastná firma

Stáhnout kompletní informace

Tréninkové moduly

Stress management pomocí dechu a chladu I. a II.

Pojďte se seznámit se silou chladu, který dokáže naše tělo i myšlení dostat na vyšší otáčky. Osvoboďte ji od následků stresu a podpořte v každé pracovní i rodinné situaci. V Code of Life jsme autoři pravděpodobně nejsystematičtějšího a nejpromyšlenějšího systému chladové terapie pro duševně pracující u nás.

Klient ve studené vaně

Energy management: Jak na vlastní mozek I. a II.

Dozvěděli jste se za čas strávený na škole, jak se učit a celkově používat svůj mozek? Jak na vlastní paměť a mozek si vyzkoušíme na tomto workshopu. S odborníky na jeho fungování proniknete do tajů, které Vám značně zjednoduší fungování v pracovní rovině a ještě budete moci kvalitně vysvětlit vlastním dětem, jak ta věc vlastně funguje.

Libor při mindfullness

Více informací o dalších modulech ke STAŽENÍ

V případě zájmu nás kontaktujte a složíme pro Vás biohackingový program na míru.

Garanti programů

Bc. Libor Mattuš

Biohacker, Instruktor dechu a chladové terapie Chlad s Liborem
Libor je certifikovaný neuro-jazykový kouč, trenér silového a kondičního cvičení, instruktor a milovník bojových systémů, se kterými má 18 leté zkušenosti. V rámci biohackingu se věnuje primárně dechu a chladové terapii.

libor Mattuš

Bc. Vojtěch Hlaváček a Bc. Jiří Kryštof Jarmar

Autoři úspěšného podcatu “Brain we Are”
Chcete podpořit vzdělávání a nové dovednosti ve Vaší firmě? Vybrali jsme pro vás to nejzajímavější a nejužitečnější poznání, které vychází z vědeckých poznatků, principů fungování mozku, ale i nadčasových moudrostí. Dozvíte se praktické tipy a strategie, které můžete aplikovat do života a zpříjemní vám prožívání.

brainweare-foto

Poptávkový formulář

  Kontrolní otázka (odpovězte číslem):

  Firemní reference

  „Snažím se jako spoluzakladatel a CEO všem lidem v STRV dát něco ze sebe. Jedna z věcí, která je pro mě důležitá, je péče o zdraví a překonávání vlastních limitů. Workshop od Code of Life byl pro nás super přínosný a tým si ho nemohl vynachválit. Tato zkušenost s ponorem do studené vody a Wim Hof dýcháním byla pro některé úplně první.“

  Lubo Šmíd
  Spoluzakladatel a CEO STRV
  Forbes 30 pod 30

  psych (1)

  “Libor vedl po svém výstupu na konferenci u 130. výročí založení naší nemocnice za Code of Life dvoudenní workshop pro zaměstnance našeho pracoviště. Vzdělávací a tréninkové akce organizujeme pravidelně. Liborův workshop jsme s kolegy vyhodnotili jako jeden z nejpovedenějších, které jsme absolvovali.”

  Mgr. Libor Kundrata
  Klinický psycholog, Psychiatrická nemocnice v Opavě
  Organizátor vzdělávacích akcí

  UAMlogo-kopie (1)

  “Tento worskop byl na konferenci pro mě jeden z nejpřínosnějších. Obsahoval jasné a konkrétní kroky, které může každý podnikatel, manažer nebo jednoduše aktivní člověk použít v práci i mimo ní.”

  Martin Štvrtecký
  Internetový portál a televize Záruka kvality.cz
  Natáčející účastník ukázkového workshopu na konferenci Ryba smrdí od hlavy (UAM Brno)

  “Naprostá noční můra –  několik let potkáváte své kolegy v meetingovkách a řešíte spolu tuze závažné problémy, na kterých závisí snad i to, zda zítra vyjde slunce. Trávíte spolu spoustu času, ale vlastně se neznáte. A najednou se všichni spolu ocitnete jen v plavkách! Nemůzete se schovat za dobré oblečení, zmizel telefon, konferenční stůl i židle, i meetingovka ztratila stěny.
  Kolem vás je jen 120 kg ledu a nikde kolem ani jedna sklenička na whiskey, ve které byste se mohli studem alespoň utopit. Tohle je příběh mého úžasného týmu. Příběh se šťastným koncem, kterým nás provedl Libor za necelé 3 hodinky. Příběh, který mě rozesměje, když si ráno dávám svoji ledovou sprchu nebo když přemýšlím o tom jak moc nás to celé s kolegy sblížilo a ovlivnilo, jak nyní pracujeme. Byla to naprostá pecka.”

  Petr Pěčka
  Associate manager, Quality engineering
  Red Hat