Naše programy

Náš tým Code of Life si pro tebe připravil plnou škálu online kurzů, knih a praktických workshopů, aby ses naplno mohl ponořit do výhod biohackingu a převzít tak plnou zodpověnost za své tělo.

Modulové online kurzy

LEPŠÍ IMUNITA
rovná se zdraví a odolnost

Chcete, aby vaše imunita fungovala dlouhodobě a dobře? Vydejte se cestou optimalizace. V tomto kurzu vám přední biohackeři naservírují ty nejužitečnější nástroje a podle dostupných vědeckých studií a vlastních poznatků, vám pomohou OPTIMALIZOVAT vaši imunitu.

 123 STRAN LEPŠÍ IMUNITY
1 TRENINKOVÝ DENÍK
55 NÁZORNÝCH VIDEÍ

Navíc dárek v hodnotě 350Kč při nákupu na našem eshopu

Začínáme s chladem a otužováním

První čeští instruktoři chladové terapie vás provedou začátky otužování krok za krokem na základě vlastních zkušeností, aktuálních vědeckých studií a rozsáhlé instruktorské praxe. Prováděli krásami chladu tisíce nováčku i zkušených otužilců a nyní v on-line prostředí provedou vás pomocí zasvěcených tipů a triků, jak s otužováním začít, ale také u něj vydržet.

 54 STRAN O CHLADU A OTUŽOVÁNÍ
1 PRŮVODCE ZAPISOVÁNÍ A MĚŘENÍM
21 NÁZORNÝCH VIDEÍ

Navíc dárek v hodnotě 350Kč při nákupu na našem eshopu

Optimalizace dne

Ve světě je spousta informací a misinterpretací různých studií. Dnes však již víme, co a jaké aktivity, techniky či supplementy je nejvýhodnější využívat v jakou část dne. Takovým dnem vás v tomto kurzu provedeme. V tomto online kurzu naleznete vaši biohackingovou cestu, která vás dovede k balancovanému životu.

 143 STRAN O BIOHACKINGU
1 PRŮVODCE ZAPISOVÁNÍ A MĚŘENÍM
45 NÁZORNÝCH VIDEÍ

Navíc dárek v hodnotě 350Kč při nákupu na našem eshopu

Průvodce suplementy

Provedeme vás světem doplňků stravy od úplných základů, až po pokročilé strategie biohackingu, které sami praktikujeme. Vybrali jsme ty suplementy, které podle vědeckých studií a naší zkušenosti, vychází jako nejefektivnější a nejlepší pro podporu zdraví, více energie, podporu imunity a další.

 44 DOPLŇKŮ STRAVY
95 STRÁNKOVÁ E-KNIHA
34 NÁZORNÝCH VIDEÍ

Navíc dárek v hodnotě 350Kč při nákupu na našem eshopu

Přejdi na náš eshop uplife.cz

Biohackingové knihy

V této sekci najdeš biohackingové knihy, které napsali samotní zakladatelé Code of Life, kteří jsou úspěšní experimentátoři, podnikatelé nebo lektoři. Kniha Hoř pomalu je na české scéně biohackingový best-seller.

Hoř pomalu

Kniha Hoř pomalu od Veroniky Jelínkové

Praktické techniky, jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše.

Průvodce Biohackera

Biohacker

Přední biohackeři dali hlavy dohromady a vytvořili ze 114 studií praktický e-book zaměřený na zlepšení imunity člověka.