Naše programy

Náš tým Code of Life si pro tebe připravil plnou škálu online kurzů a praktických workshopů, aby ses naplno mohl ponořit do výhod biohackingu a převzít tak plnou zodpověnost za své tělo.

Modulové online kurzy

Lepší imunita

Lepší imunita

Chcete, aby vaše imunita fungovala dlouhodobě a dobře? Vydejte se cestou optimalizace. V tomto kurzu vám přední biohackeři naservírují ty nejužitečnější nástroje a podle dostupných vědeckých studií a vlastních poznatků, vám pomohou OPTIMALIZOVAT vaši imunitu.

Začínáme s chladem a otužováním

První čeští instruktoři chladové terapie vás provedou začátky otužování krok za krokem na základě vlastních zkušeností, aktuálních vědeckých studií a rozsáhlé instruktorské praxe. Prováděli krásami chladu tisíce nováčku i zkušených otužilců a nyní v on-line prostředí provedou vás pomocí zasvěcených tipů a triků, jak s otužováním začít, ale také u něj vydržet.

Průvodce suplementy

Provedeme vás světem doplňků stravy od úplných základů, až po pokročilé strategie biohackingu, které sami praktikujeme. Vybrali jsme ty suplementy, které podle vědeckých studií a naší zkušenosti, vychází jako nejefektivnější a nejlepší pro podporu zdraví, více energie, podporu imunity a další.

Optimalizace dne

Ve světě je spousta informací a misinterpretací různých studií. Dnes však již víme, co a jaké aktivity, techniky či supplementy je nejvýhodnější využívat v jakou část dne. Takovým dnem vás v tomto kurzu provedeme. V tomto online kurzu naleznete vaši biohackingovou cestu, která vás dovede k balancovanému životu.

Biohacking pro manažery

(připravujeme)

Biohackingové knihy

V této sekci najdeš biohackingové knihy, které napsali samotní zakladatelé Code of Life, kteří jsou úspěšní experimentátoři, podnikatelé nebo lektoři. Kniha Hoř pomalu je na české scéně biohackingový best-seller.

Hoř pomalu

Kniha Hoř pomalu od Veroniky Jelínkové

Praktické techniky, jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše.

Průvodce Biohackera

Biohacker

Přední biohackeři dali hlavy dohromady a vytvořili ze 114 studií praktický e-book zaměřený na zlepšení imunity člověka.

Vítejte zpět!

Přihlašte se níže

Vytvořit nový účet!

Vyplňte formulář níže pro registraci

*By registering into our website, you agree to the Terms & Conditions and Privacy Policy.

Získat heslo

Vložte přezdívku nebo email pro resetování hesla