Naše programy

Náš tým Code of Life si pro tebe připravil plnou škálu online kurzů a praktických workshopů, aby ses naplno mohl ponořit do výhod biohackingu a převzít tak plnou zodpověnost za své tělo.

Začínáme s biohackingem

Připravili jsme si pro tebe dva úvodní praktické kurzy, které tě provedou základy správného biohackingu v plné své komplexnosti, aby jednotlivé nástroje dávaly smysl. Zároveň si vyzkoušíš prožít svůj optimalizovaný den, který povede k lepšímu výkonu a zdraví. Lidská evoluce přináší mnoho problémů a my díky spojení starodávných kultur a moderní technologie, dokážeme problémy evoluce eliminovat.

Upgradni se!

Praktický workshop v Praze, kde nejen poznáš náš Code of Life tým, ale zároveň se dozvíš, jak mít stále dostatek energie a vytvořit své zdravé návyky v každodenním životě. Objevíš nové pohledy, zvyky, biohacky, mentální nástroje. Vyzkoušíš si technologické vychytávky, ochutnáš byliny a další dobrůtky, které ti pomohou nový den nastartovat.

Optimalizace dne

Ve světě je spousta informací a misinterpretací různých studií. Dnes však již víme, co a jaké aktivity, techniky či supplementy je nejvýhodnější využívat v jakou část dne. Takovým dnem vás v tomto kurzu provedeme. V tomto online kurzu naleznete vaši biohackingovou cestu, která vás dovede k balancovanému životu.

Přednášky

(připravujeme)

Workshopy

V našich workshopech se snažíme jít do hloubky na danou tématiku v biohackingu. Naši lektoři mají několika cerfifikátů ve vyučovaných oblastech. Workshopy jsou koncipovány ryze prakticky a jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jedince k prohloubení praxe.

Chladová terapie: podpoř svoji imunitu

Zima je s námi, lidmi, už statisíce let. Naše tělo je na ni evolučně velmi dobře přizpůsobené. Skvělý pocit a energii, kterou přináší, jsou toho důkazem. Pronikni do tajů chladové terapie pod zkušeným vedením a odnes si časově nenáročnou metodu, kterou můžeš používat vždy a všude.

Dýchej vědomě pro více energie

Díky dechu máme přístup k mnoha oblastem našeho života, které jsou jinak nedostupné. “Jak dýcháš, tak žiješ”, praví přísloví. Projdi objevováním svého vnitřního dechu, který můžeš vědomě ovlivnit a výrazně si tím zlepšit život. Kyslík, který dýcháním získáváme, je nezbytný k tvorbě energie v těle.

Biohacking pro manažery

(připravujeme)

4denní výlety

Ve čtyřech nabitých dnech naplno poznáš, co to znamená biohackingový životní styl, kdy se člověk stává svojí lepší verzí. Kromě denních denních biohackingových vychytávek a pestré stravy se pokusíš překonat své vlastní limity pomocí chladové terapie. Těšit se můžeš na další biohackingové nástroje, které ti zlepší každodenní život.

Ledová expedice

Rád překonáváš svoje limity? Kromě túry tě čeká biohackingová atmosféra plná hacků všedního života a dobrůtek pro lepší životosprávu. Na této akci naplno probudíš svůj skrytý potenciál.

Kemp dechu, chladu & mindfulness

Chceš vědět, jak si prakticky zlepšit každodenní zkušenost? Čeká tě biohackingová atmosféra plná vylepšení (“hacků”) všedního života. Na této akci probudíš skrytý potenciál svého dne.

Dámský kemp

Chceš se věnovat otužování, dechovým technikám, meditacím, pohybu a biohackingu jídla a zároveň si užívat sílu ženské jemnosti a plynutí? Kemp pro dámy pro tebe bude tou pravou volbou. Tři nádherné dny plné jídla, meditací, tance, dechu, chladové terapie a biohackingových tipů – speciálně pro ženské tělo, mysl i duši.

Kontaktní kemp

Kemp, který se ponese ve znamení kontaktu. Cítíme, že jako společnost máme málo kontaktu a osobního sdílení v prožitku. Právě proto jsme se rozhodli uspořádat tento v pořadí již 2. kemp tohoto typu. Léto bude v plném proudu a minule měl tento kemp super ohlasy, proto se již nyní těšíme na další a tebe moc rádi uvidíme.

Biohackingové knihy

V této sekci najdeš biohackingové knihy, které napsali samotní zakladatelé Code of Life, kteří jsou úspěšní experimentátoři, podnikatelé nebo lektoři. Kniha Hoř pomalu je na české scéně biohackingový best-seller.

Hoř pomalu

Kniha Hoř pomalu od Veroniky Jelínkové

Praktické techniky, jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše.

Průvodce Biohackera

Přední biohackeři dali hlavy dohromady a vytvořili ze 114 studií praktický e-book zaměřený na zlepšení imunity člověka.

Přihlašte se níže

Vyplňte formulář níže pro registraci

Získat heslo

Vložte přezdívku nebo email pro resetování hesla

X

Největší komunita biohackingu v ČR

Připoj se k nám na

  • Přidej se ke komunitě biohackerů v ČR.
  • Potřebuješ poradit? Zeptej se nás.
  • Pomůžeme ti překonat tvoje limity.
  • Dozvíš se biohackingové tipy, triky.
  • Ankety a soutěže, které procvičí tvé znalosti.

Naše komunita ti pomůže stát se lepší verzí sebe sama.