O týmu Code of life

“Pokud člověk převezme zodpovědnost za své zdraví, pak se stává svobodným.”

Proto je naší vizí šířit informace v oblasti biohackingu. Biohacking je o optimalizaci mysli, těla a výkonnosti. Žít lepší život za pomocí vědy, technologie a moudrosti starodávných kultur. Díky principům tohoto směru si optimalizujeme své vnější i vnitřní prostředí.

V čem jsme jiní?

Důležitá součást biohackingu je sebe-měření – je to systematický přístup, díky kterému si člověk něco na sobě zkusí (techniku, postup, doplněk, bylinu), změří se, sleduje se a vyhodnotí, jak na to jeho individuální biologický systém reaguje.

Můžeme na sobě zkoušet různé věci a experimenty a hackovat se, jak chceme, ale většinou zjistíme, že nám nic z toho nefunguje. Může to být způsobené právě tím, že je v našem učení chaos, jsme ve stresu a zkoušíme mnoho věcí najednou. Nejsme tedy schopni vnímat rozdíl. Proto je klíčové, když s biohackingem začínáme, abychom ve svém učení měli systém a dělali vše postupně.

Máme vlastní eshop

K naší práci potřebujeme v mnoha případech také kvalitní živiny a doplňky stravy. Na trhu je nespočet prodejců, ale takřka žádný z nich se opravdu detailně nevěnuje této problematice. Rozhodli jsme se to změnit a tak jsme přišli s vlastním eshopem Uplife.cz, kde naleznete jen ty nejlepší produkty, které sami aktivně využíváme.

logo-uplife

Kontaktujte nás

 

  Kontrolní otázka (odpovězte číslem):

  Bc. Vojtěch Hlaváček

  Biolog, BrainhackerPodcast Brain We Are
  Vojta vystudoval biologii a přes jeho fascinaci s vědomím se dostal k neurovědám. Mozek a jeho optimalizace je esencí toho, co Vojta v Code of Life dělá. Dále se zajímá hlavně o propojení těla a mysli. Jak se tyto dvě roviny navzájem ovlivňují a jak zlepšit naší každodenní zkušenost s prožíváním života.

  vojtech-hlavacek

  Ing. Veronika Allister, M. A.

  Sleephacker, Experimentátorka Kniha Hoř Pomalu
  Veronika vystudovala behaviorální a experimentální ekonomii ve Skotsku. Díky tomuto oboru se dostala k neuroekonomii. Fascinuje ji člověk, věda, technologie a moudrost starodávných kultur. V rámci biohackingu se primárně specializuje na spánek.
  Veronika již není součástí našeho týmu a začala pracovat na svém vlastním projektu.

  veronika Allister

  Bc. Libor Mattuš

  Biohacker, Instruktor dechu a chladové terapie Chlad s Liborem
  Libor je certifikovaný neuro-jazykový kouč, trenér silového a kondičního cvičení, instruktor a milovník bojových systémů, se kterými má 18 leté zkušenosti. V rámci biohackingu se věnuje primárně dechu a chladové terapii.

  libor Mattuš

  Bc. Jiří Kryštof Jarmar

  Biolog, Brainhacker Podcast Brain We Are
  Kryštofa fascinují neurovědy, mozek a jeho optimalizace. Je věčný student a výzkumník na poli neurověd Univerzity Karlovy. Mozek je pro něj fascinujícím tajuplným nástrojem, který formuje naše každodenní zkušenosti.

  kryštof jarmar

  Mgr. Daniel Kosec

  Mindhacker, Balanc, Flow 
  Daniel je úspěšný podnikatel, kterého fascinuje kultivace mysli, podvědomí i vědomí. Miluje hrát si s flow, efektivností, výkonností a posouvání sebe i společnosti. Snažící se pro společnost odloupnout tu další pomyslnou vrstvu cibule.

  Daniel Kosec

  Bc.Dalibor Chytil

  Moderní bylinář, Herbhacker Cityshaman
  Tím, že byl Dalibor od malička léčen bylinami a jeho tělo se nikdy nepotkalo s antibiotiky, mu byliny opravdu přirostly k srdci a za šest let díky nim pomohl více než 1 000 lidem s jejich zdravotními problémy.

  Dalibor-Chytil