O nás

Pokud člověk převezme zodpovědnost za své zdraví, pak se stává svobodným. Proto je naší vizí šířit informace v oblasti biohackingu. Biohacking je o optimalizaci mysli, těla a výkonnosti. Žít lepší život za pomocí vědy, technologie a moudrosti starodávných kultur. Díky principům tohoto směru si optimalizujeme své vnější i vnitřní prostředí.

Ing. Veronika Allister, M. A.

Sleephacker, Experimentátorka Kniha Hoř Pomalu
Veronika vystudovala behaviorální a experimentální ekonomii ve Skotsku. Díky tomuto oboru se dostala k neuroekonomii. Fascinuje ji člověk, věda, technologie a moudrost starodávných kultur. V rámci biohackingu se primárně specializuje na spánek.

Bc. Libor Mattuš

Biohacker, Instruktor dechu a chladové terapie Chlad s Liborem
Libor je certifikovaný neuro-jazykový kouč, trenér silového a kondičního cvičení, instruktor a milovník bojových systémů, se kterými má 18 leté zkušenosti. V rámci biohackingu se věnuje primárně dechu a chladové terapii.

Mgr. Daniel Kosec

Mindhacker, Balanc, Flow 
Daniel je úspěšný podnikatel, kterého fascinuje kultivace mysli, podvědomí i vědomí. Miluje hrát si s flow, efektivností, výkonností a posouvání sebe i společnosti. Snažící se pro společnost odloupnout tu další pomyslnou vrstvu cibule.

Bc. Jiří Kryštof Jarmar

Biolog, BrainhackerPodcast Brain We Are
Kryštofa fascinují neurovědy, mozek a jeho optimalizace. Je věčný student a výzkumník na poli neurověd Univerzity Karlovy. Mozek je pro něj fascinujícím tajuplným nástrojem, který formuje naše každodenní zkušenosti.

Bc. Vojtěch Hlaváček

Biolog, BrainhackerPodcast Brain We Are
Vojta vystudoval biologii a přes jeho fascinaci s vědomím se dostal k neurovědám. Mozek a jeho optimalizace je esencí toho, co Vojta v Code of Life dělá. Dále se zajímá hlavně o propojení těla a mysli. Jak se tyto dvě roviny navzájem ovlivňují a jak zlepšit naší každodenní zkušenost s prožíváním života.

Bc.Dalibor Chytil

Moderní bylinář, Herbhacker Cityshaman
Tím, že byl Dalibor od malička léčen bylinami a jeho tělo se nikdy nepotkalo s antibiotiky, mu byliny opravdu přirostly k srdci a za šest let díky nim pomohl více než 1 000 lidem s jejich zdravotními problémy.

V čem jsme jiní?

Důležitá součást biohackingu je sebe-měření – je to systematický přístup, díky kterému si člověk něco na sobě zkusí (techniku, postup, doplněk, bylinu), změří se, sleduje se a vyhodnotí, jak na to jeho individuální biologický systém reaguje.

Můžeme na sobě zkoušet různé věci a experimenty a hackovat se, jak chceme, ale většinou zjistíme, že nám nic z toho nefunguje. Může to být způsobené právě tím, že je v našem učení chaos, jsme ve stresu a zkoušíme mnoho věcí najednou. Nejsme tedy schopni vnímat rozdíl. Proto je klíčové, když s biohackingem začínáme, abychom ve svém učení měli systém a dělali vše postupně.

Vítejte zpět!

Přihlašte se níže

Vytvořit nový účet!

Vyplňte formulář níže pro registraci

*By registering into our website, you agree to the Terms & Conditions and Privacy Policy.

Získat heslo

Vložte přezdívku nebo email pro resetování hesla