Ranní biohackingová vzpruha

Vnímáš u sebe ranní únavu a chtěl bys ji „heknout“? Hledáš nové způsoby, jakými můžeš začít svůj den a cítit se prostě božsky? Nebo jsi jeden z těch, co rádi zkouší nové věci a poznávají nové lidi? Ranní vzpruhu jsme vytvořili právě pro tyto účely.

Jaký je průběh ranní biohackingové vzpruhy?

Ráno Tě přivítáme menším občerstvením, usadíme na místo a začneme s programem.

  • Naučíme tě aktivační metodu tvé branice, která rozproudí a rozmasíruje tvé dýchací orgány. Díky dechové technice učíme tělo, jak se lépe vypořádat se stresem a hodnotněji pracovat s kyslíkem.
  • Následuje aktivační dechová technika podle Wim Hofa doprovázena 3D hudbou. 3D hudba působí přímo na náš mozek a dokáže léčit naše podvědomí, ze kterého vychází většina našeho chování, cítění, myšlení.
  • Na závěr pro tebe máme připravenou studenou koupel, buď s ledem, nebo bez ledu. Techniky, které tě naučíme, slouží k aktivaci těla, přesněji našich genů, díky kterým může naše tělo lépe a efektivněji fungovat během dne. Chladová terapie učí naše tělo posilovat imunitu, nervový systém, zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, má blahodárný vliv na zdraví, a dokonce se po ní hubne.

Jaké jsou termíny a jejich cena?

Kde se událost koná?

Časté otázky našich absolventů

Zkušenosti mít nemusíš, potřebné informace ti dáme a nebudeme tě do ničeho tlačit, když to nebudeš cítit. Vše ostatní tě naučíme.

S sebou vezmi ručník a plavky. Ostatní pomůcky ti dáme na místě.

My doporučujeme nejíst, jelikož s prázdným žaludkem jsou techniky prospěšnější. Pokud bys však ráno umíral hlady, dej si něco malého.