Intuitivní meditace s 3D hudbou

Intuice je něco, co nás provází již od úplného začátku. Díky intuici dokážeme svoje životy žít v našem největším potenciálu. Mnohdy si neumíme uvědomit, kdy k nám mluví intuice a kdy rozum. Společně se tak naučíme rozumět a vnímat svoji intuici. Díky meditaci a 3D hudbě se dostaneme do vnitřního prostoru a začneme kouzlit.

blank

Jaký je průběh intuitivní meditace s 3D hudbou?

Intuice je směs našich přání, pocitů, programů, přesvědčení a podvědomého nastavení. Díky ní náš vnitřní strážce, chcete-li duše, ví, kam směřujeme a co od života potřebujeme v danou chvíli. Jakmile začneme vědomě pracovat na aktivaci a posílení naší intuice, uvědomíme si, jakým způsobem s ní můžeme komunikovat a jakým způsobem ona komunikuje s námi.

  • Navzájem se představíme a tím odlehčíme případné napětí. V pár větách vám řekneme, na jaké téma bude daná meditace, jelikož i intuici můžeme rozvíjet různými směry.
  • Celá meditace bude doprovázena 3D hudbou, která umí harmonizovat mozkové hemisféry a otevírat nám naše podvědomí a díky tomu se s ním můžeme seznámit a něco nového se dozvědět. Zároveň tím budeme posilovat tu oblast mozku, která k nám pak promlouvá ve formě naší intuice.

Jaké jsou termíny a jejich cena?

Kde se událost koná?

Časté otázky našich absolventů

Zkušenosti mít nemusíš – všechno tě naučíme v průběhu.

Nejdůležitější je, aby ses cítil/a dobře, takže nějaké pohodlné oblečení ti úplně postačí.